Vitajte na stránkach projektu Klaster Topoľčany

Ranč pod Babicou Bojná

logo_rancpodbabicou.png

Ranč pod Babicou sa nachádza v obci Bojná, na úpäRanc01.jpgtí Považského Inovca v skupine Marhát. Pre svojich návštevníkov má pripravené mnohé atrakcie, z ktorých najvýznamnejšie sú napríklad možnosť komerčného rybolovu pre malých i veľkých, návšteva Minizoo, ubytovanie vo Westernovom mestečku, či posedenie v reštaurácii s nádherným výhľadom na rybník.

V letnom období je pre vás pripravené občerstvenie v záhradnom bufete, či široké spektrum kultúrnych akcií ako je súťaž vo varení gulášu, otváranie motorkárskej sezóny a mnohé iné. Milovníci pasívneho oddychu si určite prídu na svoje pri návšteve relaxačnej pyramídy, v ktorej načerpajú mRanc5.jpgnoho novej energie.

Všetci tí, ktorí milujú pobyt v prírode si určite vychutnajú ticho okolitého lesa, ktorý je ako stvorený na turistické prechádzky, hubárčenie, ale i cykloturistiku. Pri prechádzkach lesom určite nevynechajte ani archeologické nálezisko Valy, ktoré bolo v dávnej minulosti jedným z centier Veľkomoravskej ríše. Ranč pod Babicou  je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi ale i pre všetkých tých, ktorí sa chcú odpútať od starostí všedných dní.

Ranc6.jpgRanc4.jpgRanc02.jpg

Ranč pod Babicou

Bojná 68

956 01 Bojná

Tel: 038 53 73 298

Mobil: 0905 290 413

Web: www.babica-bojna.sk